- خرید فایل مطمین سرامیک ها (آجر، سفال و کاشی )
1000فایل برای سایت داران محترم اموزش کسب در امد با روزی1 ساعت کار با اینترنت اموزش کسب در امد اینترنتی با 60 درصد تخفیف

سرامیک ها (آجر، سفال و کاشی )

سرامیک ها (آجر، سفال و کاشی )

 فرسودگی های ناشی از ضعف های مرحله تولید بدنه (مرحله تولید بدنه خام)

 علائم : ترک، تابخوردگی، پوکی دلایل احتمالی : دانه بندی نامناسب اجرای خاک، خشک شدن غیریکنواخت قبل از پخت، قالب گیری نامناسب یا غیرماهرانه

 فرایند فرسودگی : ترک خوردگی یکی از ضعف های اولیه آجر است که می تواند ناشی از قرارگیری خشت های خام در معرض تابش مستقیم نور خورشید یا وزش بادهای تند که باعث خشکی سریع آنها می شود، باشد. قراردادن خشت ها تا قبل از خشک کامل آنها در کوره، می تواند اثرهای مشابهی را به وجود آورد.

 در مرحله قالب گیری خشت های خام، غوطه وری قالب در آب پس از هربار استفاده که مانع چسبیدن گل به آن می شود موجب جذب آب اضافی در سطح خشت و ترک خوردگی بیشتر آن در سطح می شود، اما قالب گیری به کمک ماسه آجرهای بهتری با سطوح صاف تر و لبه های واضح تر را تولید می کند. 

 آجرهایی که دارای تاب خوردگی و کج شکلی، اما متراکم و سخت هستند، می توانند در اثر ساخت با خاک رس با مقادیر کم ماسه باشند. در عوض مقادیر زیاد ماسه باعث تولید آجرهای ترد و شکننده و سبک (پوک) می شود.

فایل به صورت وورد می باشد

تعداد صفحات:40


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file69_1688213_3143.zip40.4k

ژنراتورهای کمکی، با مالکیت مشتری برای مدیریت انرژی و توسط خدمات عمومی توزیع

 این مقاله اندازه گیری مهم ترین منافع ناشی شده از کاربرد سیستماتکیِ ژنراتورهای کمکیِ تحت مالکیت مشتری و توسط خدمات عمومی توزیع یا موجودیت های خدماتی بار را توسعه می دهد. موتور پیستونی کمکی یا موتور احتراق داخلی شایع ترین شکل تولید توزیعی است که سطوح نفوذ بالا در نواحی تجاری و صنعتی را توضیح و شرح می دهد. اگر شیء لود سرونگ (خدماتی بار) می تواند اجرا و کاربرد برخی از این واحدها را در طی ساعات ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان